Freedomland:The Final Destination
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Páran irták rólunk...

Go down 
SzerzőÜzenet
Peet Smith
Admin
Admin
Peet Smith


Hozzászólások száma : 708
Registration date : 2007. Nov. 22.

Páran irták rólunk... Empty
TémanyitásTárgy: Páran irták rólunk...   Páran irták rólunk... Icon_minitimeVas. Jan. 27, 2008 12:58 am

Pár vélemény abból a rengetegből amit nap mint nap kapunk lelkes tagjainktól Smile Természetesen személyiségi okokból nevet nem közlünk.

Anonimus 1

"Amióta aktiv forumozó lettem a freedomland warez site-on,azóta megszünt a külvilág.Mostmár csak ebben a virtuális világban élek Wink"

Anonimus 2

"Azóta szüntek meg az álmatlan éjszakáim,amióta megismertem ezt az oldalt.A freedomland site más mint a többi warez.Itt tényleg értünk vannak és dolgoznak,hogy nekünk meglegyen mindenünk,amit csak az internet nyujthat,ebben az amugy sem olcsó világban"

Anonimus 3

"Én jönni erre a fórumra.Nem nagyon érteni és beszélni magyart,de azt elmondani,hogy ez oldal lenni a legjobb"

Anonimus 4

"Kollegáim,barátaim mostanában sokat kérdezik honnan van nekem ilyen sok cuccom?!Én erre csak elmosolyodok,mert tudom freedomland CSAK 1 van"

Anonimus 5

"Amióta ezt a site-ot megismertem azóta a 7végi bulik hangulata=énvelem Wink "


Látják hölgyeim és uraim,látják h. mennyi elégedett tagja van az oldalnak??

És ez az élmény mostmár az ön otthonában is elérhető.Hiszen nem kell mást tennie,mint aktiv forumozónak lennie Smile
Vissza az elejére Go down
http://freedomland.niceboard.net
 
Páran irták rólunk...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Freedomland:The Final Destination :: . . . : : : Infó : : : . . . :: . . . : : : Kezdetek : : : . . .-
Ugrás: